Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Jsme profesionálové na tlakové kanalizace a speciální čerpací techniku

Nabízíme široký sortiment čerpadel, WC domovních stanic, tlakových kanalizací, čerpadel kondenzátu, speciálních čerpadel pro domácnost, zahradu i průmysl. Vybírat můžete zboží od kvalitních výrobců zahraničních i tuzemských výrobců v daných kategoriích.
Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která také montuje na českém a slovenském trhu pouze spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit.

Čerpadla NOVETECH jsou nejlepší čerpadla na českém trhu


čerpadla pro zahradučerpadla pro domácnostčerpadla pro průmysl

 

Pracujeme vždy spolehlivě, rychle a kvalitně pro každého zákazníka

Uspěšně působíme více jak 10 let na trhu - jsme inženýrsko dodavatelská společnost a montujeme na českém a slovenském trhu spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit. Naše motto je : Náš zákazník - náš pán

Společnost NOVETECH s.r.o. je specialista na dodávky a řešení :


Tlakové kanalizace pro průmyslové objekty i rodinné domky - plastové kanalizační - řezací čerpadla - velkoobjemová a hltná čerpadla - čerpadla s ochranou proti explozi Ex/ATEX - čerpadla do WC a septiků - speciální čerpadla na horkou vodu do 90°C - čerpadla nerezová - čerpadla bronzová - míchadla - provzdušňovače - servis a náhradní díly - technické poradenství a cenové nabídky - projekce