Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme profesionálové na tlakové kanalizace a speciální čerpací techniku

Nabízíme široký sortiment čerpadel, WC domovních stanic, tlakových kanalizací, čerpadel kondenzátu, speciálních čerpadel pro domácnost, zahradu i průmysl. Vybírat můžete zboží od kvalitních výrobců zahraničních i tuzemských výrobců v daných kategoriích.
Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která také montuje na českém a slovenském trhu pouze spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit.

Čerpadla NOVETECH jsou nejlepší čerpadla na českém trhu


čerpadla pro zahradučerpadla pro domácnostčerpadla pro průmysl

 

Pracujeme vždy spolehlivě, rychle a kvalitně pro každého zákazníka

Uspěšně působíme více jak 10 let na trhu - jsme inženýrsko dodavatelská společnost a montujeme na českém a slovenském trhu spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit. Naše motto je : Náš zákazník - náš pán

Společnost NOVETECH s.r.o. je specialista na dodávky a řešení :


Tlakové kanalizace pro průmyslové objekty i rodinné domky - plastové kanalizační - řezací čerpadla - velkoobjemová a hltná čerpadla - čerpadla s ochranou proti explozi Ex/ATEX - čerpadla do WC a septiků - speciální čerpadla na horkou vodu do 90°C - čerpadla nerezová - čerpadla bronzová - míchadla - provzdušňovače - servis a náhradní díly - technické poradenství a cenové nabídky - projekce

Tlakové kanalizace, speciální čerpadla, šachty, ND a servis, JUNG PUMPEN, Faggiolati Pumps, solární systémy

Projekční činnost, poradenství a technické studie

Dle vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci včetně cenové nabídky.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl

Technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení provozu.

Školení a vzdělávání

V rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Zákaznický servis
Logo
Karel Zevl
Karel Zevl
8:30-17:30
© NOVETECH/JUNG PUMPEN/PENTAIR 2007-2019
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.