Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

U 3 K NIRO

Výrobce JUNG PUMPEN GmbH

U 3 K NIRO (NIRO = nerez) NEREZOVÉ KALOVÉ PONORNÉ ČERPADLO S PLOVÁKEM. VNIŘNÍ ČÁST NEREZOVÁ = DLOUHÁ ŽIVOTNOST 10 mm volná průchodnost nečistot v... celý popis
Číslo produktu:00206
Kompletní specifikace

U 3 K NIRO (NIRO = nerez)

NEREZOVÉ KALOVÉ PONORNÉ ČERPADLO S PLOVÁKEM. VNIŘNÍ ČÁST NEREZOVÁ = DLOUHÁ ŽIVOTNOST

  • 10 mm volná průchodnost nečistot
  • výtlak 1 1/4"
  • Hmax = 7 m
  • Qmax = 6,5 m3/h

Čerpadlo U 3 K je spolehlivá kalovka se širokým spektrem využití. Čerpá spolehlivě vody ze zatopených sklepů, vody z rybníků nebo odpadní vody. Ponorné čerpadlo pro stálé i přenosné použití s nerezovým vnitřkem. Možnost čerpání s/ nebo bez ochranného koše pro velmi znečištěné vody. Dodáváme s plovákem spínání nebo bez pro paraelní zapojení s externím spínám. Kabel 230 V ve standardu 3m nebo 10m za příplatek.

Pro čerpání odpadních vod o solnosti 10% + nebo pro čerpání agresivních médiíí jako je např. kondenzát z kondenzačních kotlů - použijte osvědčenou variantu U 3 K NIRO - spezial.

Čerpadla můžete kombinovat se zásobníky Hebefix, Hebefix 100, Baufix 50, Baufix 100, Baufix 200 a plastovou PE-HD šachtou PKS 800.

Zboží zařazeno v kategoriích

Tlakové kanalizace, speciální čerpadla, šachty, ND a servis, JUNG PUMPEN, Faggiolati Pumps, solární systémy

Projekční činnost, poradenství a technické studie

Dle vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci včetně cenové nabídky.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl

Technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení provozu.

Školení a vzdělávání

V rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Zákaznický servis
Logo
Karel Zevl
Karel Zevl
8:30-17:30
© NOVETECH/JUNG PUMPEN/PENTAIR 2007-2019
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.