Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. SOLÁRNÍ SYSTÉMY
 3. Solární set Vitosol 100

Solární set Vitosol 100

Výrobce Viessmann

Vitosol 100-F (Obj. č. SK02015/SK02016), včetně: 2 ks kolektorů Vitosol 100-F SV1A (celková plocha 4,6 m2), Solar-Divicon s oběhovým čerpadlem, sol... celý popis
Číslo produktu:SK02015/SK02016
Kompletní specifikace

Vitosol 100-F (Obj. č. SK02015/SK02016), včetně:
2 ks kolektorů Vitosol 100-F SV1A (celková plocha 4,6 m2), Solar-Divicon s oběhovým čerpadlem, solární expanzní nádoby (25 litrů), odlučovače vzduchu, šroubení se svěrným kroužkem s odvzdušněním, plnicí armatury, připojovacího vedení, teplonosné kapaliny (25 litrů), regulace Vitosolic 100, bivalentního zásobníkového ohřívače Vitocell 100-B/-W (objem 300 litrů), stříbrná/bílá barva.

SET =  Plochý kolektor 2ks Vitosol 100-F pro ohřev teplé vody TUV a letních bazénů.

Vitosol 100-F se vyznačuje nízkými pořizovacími náklady, vysokou provozní spolehlivostí a svou dlouhou životností. 

Absorbér z měděného plechu se selektivním povlakem využívá sluneční záření mimořádně efektivně. Svou trvale vysokou účinností dosahuje vysokého zisku solární energie během celé své provozní doby. Absorbér je ochlazován sběrnou trubkou meandrovitého tvaru čímž je zabezpečen rovnoměrný a spolehlivý průtok celým kolektorem. 

Rám kolektoru Vitosol 100-F je vyroben ze stabilního celoobvodového ohýbaného hliníkového profilu - bez úkosových zářezů a ostrých hran. Rám skla je vyroben z jednoho kusu, bez švů a samotné sklo je uloženo v pružném materiálu, který odolává všem povětrnostním vlivům a UV záření. Odolnost solárního krycího skla vůči krupobití je zde samozřejmostí! Tyto vlastnosti zabezpečují trvalou těsnost kolektoru. 

Jednoduchá a rychlá montáž

Snadností své montáže by plochý kolektor Vitosol 100-F mohl být vzorem. Integrované trubky přívodu a zpátečky umožňují jednoduché a bezpečné připojení i větších kolektorových polí. Paralelně je možné připojit až 12 kolektorů. Díky nástrčným konektorům v podobě vlnitých trubek z ušlechtilé oceli se tyto kolektory montují rychle, jednoduše a bezpečně. Montážní systém Viessmann z nerezavějících materiálů je staticky přezkoušen. 

Výhody na první pohled:

 

 • Výkonný, cenově atraktivní plochý kolektor.
 • Kolektor umožňuje univerzální montáž na střechu - volně stojící, vodorovný nebo svislý.
 • Vysoká účinnost dosažena absorbérem se selektivním povlakem a solárním krycím sklem odolným vůči krupobití.
 • Trvalá těsnost a vysoká stabilita dosažena průběžným celoobvodovým ohýbáním hliníkového profilu.
 • Zadní stěna z hliníkového plechu je odolná vůči proražení i korozi.
 • Montážní systém firmy Viessmann umožňuje jednoduchou montáž - se staticky přezkoušenými a nerezavějícími komponenty z ušlechtilé oceli a hliníku. Jednotné pro všechny kolektoru firmy Viessmann.
 • Rychlé a jednoduché připojení kolektorů pomocí nástrčných pružných konektorů na principu vlnitých trubek.
 • Možnost paralelního připojení až 12 kolektorů.
 • Značky CD podle normy EN 12975

. Pro ty, kteří se nechtějí pouštět do velkých investic jsme v rámci akce připravili mimořádně atraktivní sestavy solárních kolektorů Vitosol 100-F, kde je možno volit z více variant zásobníkových ohřívačů Vitocell. Použitím solárních systémů můžete již dnes snížit spotřebu plynu nebo elektřiny na přípravu TV až o 60%.

Zboží zařazeno v kategoriích

Tlakové kanalizace, speciální čerpadla, šachty, ND a servis, JUNG PUMPEN, Faggiolati Pumps, solární systémy

Projekční činnost, poradenství a technické studie

Dle vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci včetně cenové nabídky.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl

Technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení provozu.

Školení a vzdělávání

V rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Zákaznický servis
Logo
Karel Zevl
Karel Zevl
8:30-17:30
© NOVETECH/JUNG PUMPEN/PENTAIR 2007-2019
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.