Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS
Poptávkový formulář
Dotazník vyplnil: *
Název firmy: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 

NOVETECH s.r.o. - obchodní a servisní zastoupení JUNG PUMPEN GmbH/ Pentair Water pro ČR

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost a montujeme na českém a slovenském trhu spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit.

Jsme specialisté na dodávky :

Tlakové kanalizace pro RD a průmysl - plastové PE-HD kanalizační šachty - řezací čerpadla - velkoobjemová/hltná čerpadla - čerpadla Ex/ATEX - čerpadla do septiků - speciální čerpadla na horkou vodu - čerpadla nerezová - čerpadla bronzová pro průmysl - míchadla - provzdušňovače - servis čerpadel - originální náhradní díly - poradenství - nabídky - projekce

Pracujeme : spolehlivě - rychle - kvalitně a dostupně pro každého

 

 

Společnost NOVETECH s.r.o. je od roku 2007 Oficiálním zastoupením a Výhradním distributorem pro ČR. Zboží zasíláme také na Slovensko a do EU.

Zajišťujeme prodej čerpadel a čerpací techniky, náhradních dílů a to přímo z výrobního závodu JUNG PUMPEN GmbH / skupina Pentair Water, Steinhagen, SRN

Tradice, kvalita a historie JUNG PUMPEN : továrnu na čerpadla JUNG PUMPEN založil v roce 1924 pan Christian JUNG. Od té doby se v německém městečku Steinhagen/ Vestfálsko, vyrábí kvalitní a spolehlivá čerpadla a čerpací technika. Vsaďte s námi na osvědčenou kvalitu, tradici a historii výroby „Made in Germany“.

S plnou důvěrou se na nás můžete obrátit : veškeré výrobky JUNG PUMPEN splňují zákonné Normy a Prohlášení o shodě. Také se snažíme efektivně šetřit Vaše peníze a čas. Proto pomáháme projektantům při plánování a navrhování technického řešení zakázek a také odborným montážním firmám a instalatérům s návodem k rychlé a snadné montáži.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl : technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení.

Školení a vzdělávání : v rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Projekční činnost, poradenstvi, technické studie : dle Vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci s cenovou nabídkou.

© NOVETECH/JUNG PUMPEN  2007-2017