Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS

Poptávkový formulář

Dotazník vyplnil *
Název firmy *
E-mail *
Telefon *
Váš dotaz
Opište text z obrázku*
captcha

 

 

NOVETECH s.r.o. - obchodní a servisní zastoupení JUNG PUMPEN GmbH/ Pentair Water pro ČR

 

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost a montujeme na českém a slovenském trhu spolehlivé moderní technologie nejvyšších kvalit.

Jsme specialisté na dodávky těchto značek výrobců :

JUNG PUMPEN GmbH /divize Pentair Water/, HOMA PUMPEN, Jung Process Systems (HYGHSPIN), Faggiolati Pumps, HÄNY PUMPEN, Viessmann, NOCCHI

 

Tlakové kanalizace pro RD a průmysl - plastové PE-HD kanalizační šachty - řezací čerpadla - velkoobjemová/hltná čerpadla - čerpadla Ex/ATEX - čerpadla do septiků - speciální čerpadla na horkou vodu - čerpadla nerezová - čerpadla bronzová pro průmysl - míchadla - provzdušňovače - servis čerpadel - originální náhradní díly - poradenství - nabídky - projekce

Pracujeme : spolehlivě - rychle - kvalitně a dostupně pro každého

 

 

Společnost NOVETECH s.r.o. je od roku 2007 Oficiálním zastoupením a Výhradním distributorem pro ČR. Zboží zasíláme také na Slovensko a do EU.

Zajišťujeme prodej čerpadel a čerpací techniky, náhradních dílů a to přímo z výrobního závodu JUNG PUMPEN GmbH / skupina Pentair Water, Steinhagen, SRN

Tradice, kvalita a historie JUNG PUMPEN : továrnu na čerpadla JUNG PUMPEN založil v roce 1924 pan Christian JUNG. Od té doby se v německém městečku Steinhagen/ Vestfálsko, vyrábí kvalitní a spolehlivá čerpadla a čerpací technika. Vsaďte s námi na osvědčenou kvalitu, tradici a historii výroby „Made in Germany“.

S plnou důvěrou se na nás můžete obrátit : veškeré výrobky JUNG PUMPEN splňují zákonné Normy a Prohlášení o shodě. Také se snažíme efektivně šetřit Vaše peníze a čas. Proto pomáháme projektantům při plánování a navrhování technického řešení zakázek a také odborným montážním firmám a instalatérům s návodem k rychlé a snadné montáži.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl : technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení.

Školení a vzdělávání : v rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Projekční činnost, poradenstvi, technické studie : dle Vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci s cenovou nabídkou.

 

© NOVETECH/JUNG PUMPEN  2007-2020

Tlakové kanalizace, speciální čerpadla, šachty, ND a servis, JUNG PUMPEN, Faggiolati Pumps, solární systémy

Projekční činnost, poradenství a technické studie

Dle vašeho zadání připravíme návrh s optimálním řešením systému tlakové kanalizace. Vypracujeme projektovou dokumentaci včetně cenové nabídky.

Tlakové kanalizace pro města, obce a průmysl

Technicky jsme nápomocni městů, obcím i průmyslovým podnikům s optimálním a finančně dostupným návrhem systémů tlakových kanalizací, včetně návrhu monitoringu a řízení provozu.

Školení a vzdělávání

V rámci "Cyklu vzdělávání odborné veřejnosti" - pořádáme odborná školení a přednášky. Organizujeme prohlídky výroby čerpadel a techniky JUNG PUMPEN přímo v německém výrobním závodě.

Zákaznický servis
Logo
Karel Zevl
Karel Zevl
8:30-17:30
© NOVETECH/JUNG PUMPEN/PENTAIR 2007-2019
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.